У Маріуполі відбувся відбірковий регіональний онлайн-турнір з робототехніки сезону 2020-2021 міжнародної STEM-програми для дітей FIRST LEGO League Challenge. Подія зібрала талановитих, творчих, ерудованих дітей віком від 9 до 16 років з різних областей України. Партнером заходу став перший гігабітний провайдер Маріуполя «Формат».

Тема нового сезону «Твори. Грай. Рухайся.» і присвячена вона мотивації до активних дій та руху, перетворенню звичайних місць і речей на ігрові майданчики та елементи веселої гри.

17 команд дітей східного регіону України, що більше ніж 100 учасників, продемонстрували свої вміння в конструюванні та програмуванні роботів, LEGO-моделі та інноваційні проекти-стартапи на тему «Твори. Грай. Рухайся».

Від Маріцполя цього року на змагання з робототехніки вийшло 4 команди: Robbo68 (ЗЗСО № 68), Cyberbrain (ЗЗСО № 51), «LEGO-крафтери» (ЗЗСО №44), Процесори (ЗЗСО № 39), у той час, що минулого року брала участь тільки команда ЗОШ №68.

Змагання проходили в наступних номінаціях:

Інноваційний ПроектДіти представляли свої дослідження та інноваційні ідеї-стартапи для вирішення реальної проблеми. Переможці номінації: команда «Ера Руху» Київська область.

Гра РоботівУчасники проявили свої навички в конструюванні роботів LEGO MINDSTORMS та їх програмуванні. Роботи змагалися на спеціальному Полі сезону, виконуючи місії та отримуючи за них бали. Переможці номінації: команда «Робоклуб» Вугледар.

Основні ЦінностіУчні продемонстрували роботу в командісвою згуртованість та командний дух. Переможці номінації: команда Ambassadors Енергодар.

Дизайн робота.Учасники презентували дизайн свого робота та стратегію виконання місій. Переможці номінації: команда 9 WIZARDS Павлодар.

Суддівська відзнака (за командну роботу). Переможці номінації: команда Cyberbrain Маріуполь

Вітаємо переможців в номінаціях. Тепер вони помандрують на фестиваль з робототехніки у м. Київ.