Кіно без емоцій - кіно мертве. Важливо, щоб під час перегляду нам хотілося сміятися, лякатися, хвилюватися, вражатися. Адже це так здорово, коли кіно грає нашими емоціями, поставляючи в кров здоровий адреналін. Компанія «Формат» відібрала для вас п'ять фільмів, які точно вас вразять і розважать!

«Невидимка», 2020 (Vip Premiere)

Чоловік Сесілії виявився тим ще покидьком і тираном: він бив її і всіляко залякував. На щастя, дівчині вдалося втекти. Незабаром їй повідомляють, що її благовірний наклав на себе руки. Ось тільки Сесілія ніяк не може позбутися відчуття, що за нею хтось підглядає. Хтось невидимий і небезпечний ...

В основу сценарію покладено класичний однойменний роман письменника-фантаста Герберта Уеллса. У ролі Сесілії - зірка серіалу «Розповідь служниці» - Елізабет Мосс.

«Світ Юрського періоду», 2015 (ViP Megahit)

Після трагедії першого «Парку Юрського періоду» пройшло двадцять років - про трагедію забули. І тепер на острові Нублар на всю котушку функціонує новий парк динозаврів. Бізнес процвітає - туристи приїжджають в парк з усього світу, щоб хоч краєчком ока подивитися на відроджених «монстрів». Але, як годиться, ігри в бога до добра не доводять: один з динозаврів - Індомінус Рекс - виходить з підпорядкування. І на острові настає окремо взятий апокаліпсис!

Бюджет фільму склав 150 мільйонів доларів, а загальні збори - більше мільярда! А творець перших «Парків» - Стівен Спілберг - цього разу обмежився лише роллю продюсера.

«Захоплення Сінгапуру», 2020 (Epic Drama)

Масштабний і барвистий серіал про життя британських колоністів під час японського вторгнення в Сінгапур (тоді - британська колонія) в 1942 році. У центрі сюжету - історія однієї родини, на чию частку раптово звалилися всі біди світу.

«Захоплення» знятий за мотивами роману Дж. Р. Фаррелла оскароносним сценаристом і драматургом Крістофером Гемптоном ( «Спокута», «Небезпечні зв'язки»).

"Примарний патруль". 2013 (TV1000)

Тому, хто добре робив свою роботу на землі, даровано буде продовжувати улюблену справу і на небесах. Не встиг поліцейський Нік Уокер (Райан Рейнольдс) померти, як його тут же записали в «ангельські» копи. Тільки замість звичних наркодилерів, злодюжок і сутенерів, йому доведеться мати справу з демонами всіх мастей!

Рейнольдсу не звикати грати у фільмах, знятих «за коміксами». В його активі: «Блейд 3», «Люди Ікс» та «Зелений ліхтар». Всі вони «вийшли» з коміксів.

«Прибульці 3», 2016 (VIP Comedy)

Тріквел однією з кращих комедійних французьких саг. Як і в попередніх частинах, головні ролі лицаря і його недалекого, але вірного зброєносця, які з середньовіччя несподівано потрапили в наш час, виконали Жан Рено і Крістіан Клав'є. У новій частині герої потрапили до Франції часів гільйотин і відрубаних голів зніженої знаті.

Жан Рено вважає цю сагу «кращим, з того, що він зробив за роки своєї кінокар'єри». Більш того, актор стверджував, що після зйомок в «прибульців» піде з кіно. На щастя, цього не сталося.