На вихідних завжди хочеться подивитися якесь особливо цікаве і яскраве кіно, яке залишає яскравий відбиток не тільки на сітківці ока, але і в душі. Компанія «Формат» відібрала для вас фільми і серіал, на перегляд яких точно варті того, щоб на них витратили час!

«Мій шпигун», 2020 (Vip Premiere)

Так вже вийшло, що секретний агент Джей Джей провалився. Причому з тріском! Подумати тільки, - його роботу зняла на камеру 9-річна дівчинка! І тепер, ця нещадна малявка загрожує Джею розсекретити його, якщо тільки він не навчить її своєму ремеслу!

Роль Джея виконав шестиразовий переможець боїв без правил та зірка фільмів «Вартові галактики» і «007 Спектр» Дейв Батіста. А зняв фільм - досвідчений Пітер Сігал, відомий за такими комедіям, як «Божевільний професор» і «Управління гнівом».

«Дитячі ігри», 2019 (TV 1000 Action)

Ремейк однойменного культового фільму жахів 1988 року, що породив цілу франшизу про ляльку, одержимою жагою крові. У новій версії зловісна іграшка на ім'я Чакі вже не просто бездумно шматує всіх ножиком, а вбиває «по-розумному» - тепер в його розпорядженні інтернет і різні наворочені гаджети. Все-таки 21-е століття! Цікавий факт: в оригіналі Чакі говорить голосом Марка Хемілла - Люка Скайуокера з оригінальних «Зоряних воєн».

«Чесний кандидат», 2020 (Vip Premiere)

На президентських виборах Хіларі Клінтон програє Дональду Трампу. Політтехнолог Гарі Зіммер, працював на Хілларі, вважає себе винним в її програші. Бажаючи виправити репутацію і виставити себе в хорошому світлі перед майбутніми роботодавцями, Гарі вирішує провернути одну справу: знайти в глибинці незалежного кандидата і привести його до перемоги, посоромивши тим самим дії чиновників-республіканців.

У ролі хитромудрого політтехнолога знявся володар «Золотого глобуса» і багаторазовий номінант премії «Еммі» - Стів Каррелл.

«Ветеринар з Йоркшира» (Viasat Nature)

Цей документальний серіал, що розповідає про буденну роботу ветеринарів Північного Йоркшира, займає верхні рядки всіх тв-рейтингів Великобританії ось вже 11 років! Як жартують самі англійці «у «Ветеринары ... » більше екшену та драйву, ніж в самих наворочених бойовиках і трилерах». І дійсно, де ви ще побачите, як приймають пологи у корови, проводять тест фертильності бика, рятують від сказу собаку і лікують перелом хвоста у кенгуру!