За останній рік мало не кожен користувач мережі переконався в тому, наскільки важлива швидкість Інтернету і безперебійна робота обладнання. Онлайн ми можемо робити практично все: отримувати знання, працювати, проводити Відеозустрічі з колегами або рідними, робити покупки, замовляти їжу і навіть тренуватися!

Все це, звичайно, вимагає високої швидкості завантаження і дійсно якісного зв'язку. В такій ситуації справжньою паличкою-виручалочкою стає гігабітний інтернет, який, до слова, у Маріуполі, стає більш необхідним.

Гігабітний інтернет у Маріуполі від компанії «Формат»

Багато хто зараз з упевненістю можуть сказати, що швидкості інтернету в 100 Мбіт/сек недостатньо. Особливо, якщо онлайн вся сім'я, а кількість пристроїв, підключених до мережі, не менше 4-5. Тоді слід звернутися до надійного провайдера, чиї послуги якісні і перевірені часом і тисячами користувачів.

Кожен маріуполець може підключити ГІГАБІТНИЙ ІНТЕРНЕТ у своїй квартирі від компанії «Формат» єдиного провайдера в Маріуполі, який підключає абонентів до гігабітних портів! Вартість підключення 1 гривня. Крім того, своїм абонентам компанія «Формат» надає цілий ряд переваг:

        обробка заявок онлайн;

        оперативне підключення до гігабітного порту комутатора;

        гігабітний порт закріплюється за абонентом;

        необмежений обсяг трафіку;

        гарантійне обслуговування обладнання;

        особистий сервісний центр для абонентів;

        широка карта покриття у Маріуполі;

        цілодобова техпідтримка;

        кешбек до 20%;

        бонусна програма;

        ТВ-архів з можливістю перегляду програм в записі;

        управління ефіром (рестарт, пауза, перемотування);

        батьківський контроль.

Реальний Гігабіт і IPTV за 99 грн + обладнання у розстрочку

Високошвидкісний гігабітний інтернет у Маріуполі доступна і якісна послуга від компанії «Формат». В рамках акційної пропозиції «Реальний гігабіт» провайдер підключає інтернет зі швидкістю 1 Гбіт/сек усього за 99 грн/міс. Крім того, цей тариф включає в себе IPTV-пакет з 160+HD каналами, а також оренду обладнання (роутера або андроїд-приставки).

Щоб замовити цей тариф можна зателефонувати за номерами телефонів:

(0629) 416-433

097-679-23-33

063-679-23-33

050-679-23-33

Або заповнити форму на сайті «Формат».